Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu ama motorlarının web sitenizi daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. Arama Motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) sayesinde Google sitenizi daha iyi tanıyabilir. Google belirli zamanlarda algoritmasını değiştirmekte  ve sitenizi yeni algoritmaya göre değerlendirmektedir. Matematiksel işlemlerden oluşan bu algoritmaya websitenizin uyumlu halde olması gerekmektedir. Hatay Reklam olarak internet sitelerinizi bu algoritmaya uyumlu olup olmadığını inceliyor belirli testlerden geçirerek sitenizin eksiklerini gidermenize yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık için telefon no : 5350215463

E-Ticaret Arama Motoru Danışmanlığı

İnternet sitelerindeki rekabet her gün artmaktadır. Arama motorlarının oluşturduğu standartlara uymayan her site bu yarışta geride kalmaktadır. Sitelerinizin uyumluluğunu kontrol ediyor ve sitenizin satışlarının artırmak adına danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Seo(Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motoru optimizasyonu (SEO) site için çok önemli bir kavramdır. Sitelerinizi detaylı inceleyerek Seo standartlarına uygunluğu kontrol ediyoruz sitenizde var olan hataları uyumsuzluğu size rapor ediyoruz.

Rakip Analizi

Rakip analizi yaparak rakiplerinizin üstünlüklerini size raporluyoruz. Sitenizi üst sıralara çıkarmak için için yapmanız gereken danışmanlık hizmetini veriyoruz.